19 березня відбувся шкільний квест «Шевченкіана», присвячений 204 - ій річниці з дня народження Тараса Шевченка. У змаганнях брали участь дві команди: «Динаміт» (учні 7-А ) та «Шевченкові патріоти» (7-Б клас).

21 лютого - Міжнародний день рідної мови. До цього дня у Городоцькій ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів ім. Героя України Івана Бльока відбулася святкова лінійка, яку підготували учні 5-Б класу разом з учителем української мови та літератури Музикою О.В.

Сьогодні, 15 лютого, у Музеї Героя Небесної Сотні Івана Бльока відбулася зустріч голови райдержадміністрації Володимира Ременяка та голови районної ради Володимира Більовського з родинами Героїв Небесної Сотні та пораненими учасниками революції Гідності. Участь у зустрічі взяли депутати Львівської обласної ради Володимир Саган, Катерина Кеньо,...

6 лютого відзначається День Безпечного Інтернету 2018 під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: Кращий Інтернет починається з тебе» . Мільйони людей об'єднуються заради позитивних змін щодо кібербезпеки.