Тиждень Безпечного Інтернету 2018

06.02.2018

6 лютого  відзначається День Безпечного Інтернету 2018 під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: Кращий Інтернет починається з тебе» . Мільйони людей об'єднуються заради позитивних змін щодо кібербезпеки.

З нагоди Дня безпечного інтернету 7 лютого 2018 року  було проведено онлайн-урок  в системі Cisco Webex, організований за підтримки Програми Мережних академій Cisco, Кіберполіції України та компанії ERC.

День безпечного Інтернету став унікальною можливістю для кращого розуміння проблем та можливостей в онлайновому світі, це час поділитися важливою інформацією, щоб учні могли досліджувати Інтернет безпечно і скористалися позитивним досвідом експертів.

Також в нашій школі з 5 по 9 лютого було проведено відповідний тематичний тиждень.

Відбулися такі заходи:

• Організаційна лінійка «Так безпечному Інтернету»
  • Урок-казка для учнів 2-3 класів «Подорож країною Інтернет»
  • Випуск інформаційного колажу «Безпека дітей в Інтернеті»
  • Перегляд відеороликів та презентацій «Безпека дітей в Інтернеті»
  • Бесіди з учнями «Комп'ютерна залежність - це небезпечно»