Свято «Шевченко - наш. Він для усіх століть...»

13.04.2018

Український народ свято вшановує пам'ять свого безсмертного пророка, поета. Кожного року ми відзначаємо Шевченкові дні. Линуть над світом вірші та пісні, написані Шевченком. А його величний образ постає в нових ліричних творах поетів. 16 березня в Городоцькій ЗОШ №3 відбулося свято «Шевченко - наш. Він для усіх століть...», яке підготували учні 8-а та 9-в класів разом зі своїм наставником Левкович Г. Б.. Школярі мали можливість торкнутися серцем Шевченкових творів, пройнятися їхнім духом, дізнатися багато цікавого про маловідомі факти з життя Великого Кобзаря. Глядачі з захопленням спостерігали за акторською майстерністю учнів 9-в класу, які інсценізували уривки з поеми «Катерина». Шкільний ансамбль майстерно виконав пісні на слова Т. Шевченка.