Свято Миколая

19.12.2018

Цікаво проходять вікенди в учнів 5 - А класу Городоцької ЗОШ № 3 І-ІІІ ступенів імені Героя України Івана Бльока. Діти зі своїм класним керівником М.П.Костюк побували у Палаці культури залізничників, де переглянули прем'єру вистави «Пригоди у країні казок на Миколая».

Гостра й захоплююча казка перенесла школярів у світ улюблених героїв, які діють у наш час. За дивовижних обставин прибульців з космосу прагнуть викрасти Миколая, щоб зрозуміти істинні причини великої любові й поваги до Святого.

Фея із Попелюшкою об'єднують увесь казковий світ, щоб перешкодити злим намірам прибульців. І добро перемагає.

Побувавши у світі казки, усі відчули наближення чудового свята.

Після перегляду вистави п'ятикласники завітали у

Мс Donalds, де поласували смаколиками.

Із гарним зимовим настроєм діти повернулися додому.