ПРОФОРІЄНТАЦІЯ УЧНІВ

10.10.2018

На запрошення директора загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів імені Героя України Івана Бльока м. Городок Гелешка Р.В. працівники факультету управління та економічної безпеки декан Ревак І.О. і доцент кафедри фінансів та обліку Наконечна Н.В. 10 жовтня 2018 р. зустрілися з учнями навчального закладу.

Своєю чергою Ірина Олександрівна та Наталія Володимирівна продемонстрували презентаційний відеоролик про ЛьвДУВС "Диригенти змін", а також доповнили відомостями про порядок подання вступниками документів, умови навчання й проживання курсантів і здобувачів, а також переваги, які має університет. На завершення працівники університету відповідали на питання майбутніх абітурієнтів та роздавали усім охочим буклети з інформацією про виш.

Львівський державний університет внутрішніх справ - багатопрофільний вищий навчальний заклад системи МВС України, який надає освітні послуги щодо підготовки фахівців освітніх ступенів:

• «бакалавр», за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Менеджмент»;
    • «магістр», за спеціальностями «Право», «Психологія», «Менеджмент», «Фінансова розвідка».

Знання неоціненне багатство, якого маєш набути в роки ранньої юності

В.Сухомлинський

Контактна адреса:

м. Львів, вул. Городоцька, 26

тел.: (032)261-53-22, 295-47-73

м. Львів, вул. Кривоноса, 1

Факультет управління та економічної безпеки

067-444-09-63 Ревак Ірина Олександрівна

097-697-64-29 Пацула Ольга Ігорівна